четвер, 30 червня 2011 р.

Історія скарбнички для "маленьких жіночих примх"

Моя слабість то прикраси, при чому всякі-різні. А найбільше я люблю кульчики і то зі срібла. Обожнюю просто! І от коли мій муж відкрив у собі талант витворювання з дерева всякі класні штуки, вирішив мене потішти. Він підібрав гарну деревинку, яка має "гарний малюнок" і вирізав скриньку з купою відділів, які вміщують моє добро :)
Уявіть собі картину - ранок, субота, можна дрихнити досхочу (чим ми і скористалися), а після пробудження можна навіть не зіскакувати на рівні ноги, а просто поніжитися в ліжечку.... От ніжуся я, а коханий кудись зник. За якийсь час приходить і кладе переді мною найкращий у світі подарунок - скриньку спеціально для мене дерев""яну та ще й виготовлену власноруч! Це відчуття можна порівняти хіба що зі сніданком в ліжко :)))

А вже пізніше моє кохане створіннячко виготовило кілька різних видів скриньок для своїх замовниць, або замовників, які хотіли зробити приємне своїм жіночкам :))). Серед них була суто львівська скринька з декором зі справжніх  кавових зерен, скринька з сюрпризом, в якій методом інтарсії в дні є наскрізна дерев"яна грушка (фрукт) та ще інші різної форми і кожна зі своїм приколом... А ось на фото найостанніша робота вже із кришкою на завісиках :)  

Немає коментарів:

Дописати коментар